Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

CZ kupuje udziały w Spuhr

Przemysł zbrojeniowy, 14 maja 2020

Grupa Česká zbrojovka (CZG) ogłasza przejęcie mniejszościowego pakietu akcji szwedzkiego przedsiębiorstwa Spuhr i Dalby. Spuhr jest niewielkim przedsiębiorstwem specjalizującym się w obróbce mechanice precyzyjnej, założonym w 2007 przez Håkana Spuhra. Przedsiębiorstwo nastawione jest na projektowanie i małoskalową produkcję akcesoriów do broni strzeleckiej, podejmowanych głównie na zlecenie jednostek specjalnych i innych służb mundurowych. Spuhr wytwarza głównie wszelkiego typu montaże i podstawy do celowników optycznych, ale w ofercie są również mocowania nahełmowe i nagłowne do gogli i monokularów noktowizyjnych.

/ Zdjęcie: Česká zbrojovka

Montaże i akcesoria Spuhr są używane przez wiele jednostek wojskowych i organów ścigania na całym świecie, w tym armię szwedzką, holenderską i duńską, niemiecką policję i portugalską marynarkę wojenną. Spuhr oferuje również produkty dla myśliwych (Fiasko zakupu gniazd dla Formozy, 2012-10-21, Cenrex – (nie) tylko dla komandosów, 2010-09-07).

Jesteśmy bardzo zadowoleni z połączenia sił ze Spuhr dzięki tej strategicznej inwestycji. Håkan Spuhr i Ulf Nilsson zbudowali spółkę, która jest wiodącym na świecie producentem rozwiązań do montażu optycznego. Wierzymy, że połączenie marek CZ i Spuhr jeszcze bardziej umocni naszą pozycję na rynku i doprowadzi do ciągłych innowacji z korzyścią dla naszych klientów – powiedział Lubomír Kovařík, prezes CZG.

Współpraca z CZ jest strategicznym kamieniem milowym dla Spuhr. Zapewni nam dostęp do nowych rynków, wysokiej klasy technologii testowania i badań. Nadal będziemy elastyczni i będziemy kierować rozwojem nowych produktów dla naszych ważnych klientów z wyższej półki. Partnerstwo z CZ przeniesie nas na wyższy poziom – dodał Ulf Nilsson, prezes Spuhr.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.