Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

KLM poleci na Zanzibar

Lotnictwo cywilne, 12 października 2020

Od 10 grudnia 2020 holenderskie linie Koninklijke Luchtvaart Maatschappij (KLM) planują zwiększyć swoją siatkę międzykontynentalną o loty na należącą do Tanzanii wyspę Zanzibar na Oceanie Indyjskim.

Na egzotyczny Zanzibar podróżni polecą samolotami Boeing 787 Dreamliner holenderskiego przewoźnika / Zdjęcie: KLM

Bezpośredni lot z Amsterdamu będzie odbywał się dwa razy w tygodniu – we czwartki i w niedziele. Lot ma wystartować z Amsterdamu o 9:40 i przybyć do Zanzibaru o 20:25 czasu lokalnego (+1 godzina w stosunku do czasu polskiego). Wylot powrotny z Zanzibaru jest przewidziany na 21:40, z międzylądowaniem w Dar es Salaam i lądowaniem w Amsterdamie o 7:00 następnego dnia.

Zanzibar będzie drugą, po Dar es Salaam, destynacją w Tanzanii w ofercie KLM, a liczba połączeń do tego kraju wzrośnie z 4 do 6 tygodniowo. Afryka Wschodnia jest ważnym regionem dla KLM ze względu na duży potencjał turystyczny. Łącznie z nowym kierunkiem, oferta holenderskiego przewoźnika będzie obejmowała łącznie 6 miast w tej części kontynentu: Nairobi, Kilimandżaro, Dar es Salaam, Entebbe, Kigali i Zanzibar.

Jako linia lotnicza mamy podstawową rolę – zapewnić najważniejsze połączenia lotnicze między regionem a resztą świata, jednocześnie promując rozwój i turystykę. Jesteśmy wdzięczni Tanzanii za ciepłe przyjęcie i nieustanną gościnność, odkąd rozpoczęliśmy tu naszą działalność ponad 50 lat temu. Cieszymy się, że klienci KLM będą mogli wkrótce odkrywać bogactwo Zanzibaru – powiedział Alexander van de Wint, dyrektor KLM na Tanzanię (Zimowa oferta Air France / KLM, 2020-10-05).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.