Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

DV SUPERAV LAND oferowany Katarowi

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, Strategia i polityka, 20 października 2020

Włoski koncern Iveco wykorzystał pobyt przedstawicieli sił zbrojnych Kataru na poligonie w Torre Veneri do zaprezentowania kołowego transportera opancerzonego (kto) DV SUPERAV LAND. Katarczycy przybyli do Włoch na wspólne ćwiczenia. Przy ich okazji mogli zobaczyć nowy pojazd.

Kołowy transporter opancerzony DV SUPERAV LAND prezentowany przedstawicielom sił zbrojnych Kataru na poligonie w Torre Veneri / Zdjęcia: Iveco

DV SUPERAV LAND ma niewiele wspólnego z pływającym kto 8x8 SUPERAV, który został wybrany w przetargu na ACV (Amphibious Combat Vehicle) dla US Marine Corps (BAE Systems wygrywa w programie ACV, 2018-06-20). Pojazd jest przygotowywany dla włoskich wojsk lądowych. Może być uzbrojony w dowolne systemy wskazane przez klienta.

Według dostępnych informacji, w DV SUPERAV LAND nie uwzględniono możliwości pływania. Pozostaje to w sprzeczności z dotychczasowymi doniesieniami o zainteresowaniu transporterem pływającym, czyli wersją SUPERAV / ACV. Miałyby one stanowić wyposażenie desantowca dostarczanego Katarowi przez Fincantieri.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.