Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne Dash 8-400 dla Ethiopian

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 26 października 2020

Spółka De Havilland Aircraft of Canada 23 października przekazała Ethiopian Airlines kolejne dwa samoloty turbośmigłowe komunikacji regionalnej Dash 8-400, noszące numery seryjne MSN 4615 i MSN 4617. Ostatni z wymienionych to jubileuszowy, 30. samolot tego typu używany przez narodowego przewoźnika Etiopii. Pierwszy z nich dołączył do floty Ethiopian Airlines w marcu 2010.

Jubileuszowy, 30. Dash 8-400 przekazany Ethiopian Airlines / Zdjęcie: De Havilland Canada

Ta przełomowa dostawa 30. samolotu podkreśla nasze zaufanie do Dash 8-400 i jest świadectwem wspólnego sukcesu we wspieraniu naszej sieci i partnerstw strategicznych z kilkoma przewoźnikami w całej Afryce. Dash 8-400 nadal zapewnia elastyczność operacyjną, wyjątkowe osiągi, pojemność i komfort pasażerom, których potrzebujemy […] – powiedział Tewolde GebreMariam, dyrektor generalny Ethiopian Airlines.

Gratulujemy Ethiopian Airlines kontynuacji niesamowitego wzrostu i zwiększania liczby połączeń w Afryce. Ethiopian Airlines poczyniły ogromne kroki w celu wzmocnienia swoich możliwości, kupując pierwszy w Afryce symulator lotu samolotu Dash 8-400, a ostatnio dodając drugie urządzenie, zyskując uznanie jako autoryzowany podmiot obsługowy. […] Z niecierpliwością czekamy na więcej przykładów kontynuacji przywództwa Ethiopian Airlines i sukcesów ich stałego partnerstwa strategicznego z ASKY Airlines, Malawi Airlines, Ethiopian Moçambique Airlines i Tchadia Airlines […] – dodał Sameer Adam, wiceprezes regionalny De Havilland Aircraft of Canada ds. sprzedaży na terenie Europy i Rosja, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Południowej / Karaibów (600. Dash 8-400 przekazany, 2019-07-30).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.