Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Delta zamawiają CRJ900 Atmosphere

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 21 czerwca 2018

Amerykańskie Delta Air Lines podpisały umowę kupna 20 Bombardierów CRJ900 z nową kabiną pasażerską Atmosphere. Wartość kontraktu według cen katalogowych to ok. 961 milionów USD (3,6 mld zł).

Pierwszy w świecie CRJ900 z kabiną Atmosphere trafi do floty Delta Air Lines pod koniec tego roku / Ilustracja: Bombardier

Kabina Atmosphere ustanawia nowe standardy komfortu pasażerów w segmencie odrzutowców komunikacji regionalnej.  Jej najważniejsze cechy to większa przestrzeń dla pasażera, szersze przejście między fotelami umożliwiające zabranie na pokład większej walizki, bardziej przestronne toalety, więcej możliwości łączności ze światem, a także współczesne wzornictwo i dobór materiałów.

Cieszymy się, że Delta nadal wybiera samoloty CRJ, w ramach przyszłego rozwoju swojej działalności regionalnej. Wspólnie z Deltą napędzamy rozwój połączeń regionalnych w USA i cieszymy się z dalszej poprawy komfortu podróży lotniczych dzięki wprowadzeniu nowej kabiny Atmosphere wraz z naszym wieloletnim i cenionym klientem – powiedział Fred Cromer, prezes Bombardier Commercial Aircraft.

Nowe CRJ900 z kabiną Atmosphere będą eksploatowane pod marką Delta Connection w konfiguracji dwuklasowej, z 70 miejscami. Pierwszy w świecie CRJ900 z kabiną Atmosphere trafi do floty Delta Air Lines pod koniec tego roku (100 A321neo ACF dla Delty, 2017-12-15).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.