Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

PLL LOT promują Warmię i Mazury

Lotnictwo cywilne, 24 listopada 2020

Jeden z należących do Polskich Linii Lotniczych LOT samolotów komunikacji regionalnej Embraer 195, noszący znaki rejestracyjne SP-LNF, został pomalowany w barwy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Jest to element kampanii realizowanej dla tego województwa, promującej zalety turystyczne i mającej zachęcić do inwestycji w regionie Warmii i Mazur.

Embraer 195 SP-LNF przez najbliższe 2 lata będzie promował region Warmii i Mazur / Zdjęcia: Dariusz Kłosiński, Lotnisko Chopina

Samolot został pomalowany przez personel LOT Aircraft Maintenance Services (Great Dane wybierają LOTAMS, 2020-11-16). W pierwszy rejs wyruszył wczoraj, 23 listopada, o 15:50. Trasa podróży wiodła ze stołecznego Lotniska Chopina do międzynarodowego portu lotniczego im. Daniela Halickiego we Lwowie (Oferta PLL LOT na lato 2021, 2020-11-19).
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.