Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Emirates otwierają poczekalnie

Lotnictwo cywilne, 27 listopada 2020

Linie Emirates ponownie otwierają swoje poczekalnie na całym świecie, zaczynając od poczekalni na międzynarodowym lotnisku w Kairze. W nadchodzących tygodniach pasażerowie  będą mogli ponownie korzystać z usług saloników Emirates w innych miejscach, w tym na lotnisku JFK w Nowym Jorku i na lotnisku w Manchesterze. 

Linie Emirates nadal stopniowo przywracają swoje usługi po wprowadzeniu zmian w ofercie z uwzględnieniem rygorystycznych protokołów higienicznych w związku z pandemią SARS-CoV-2 / Zdjęcie: Emirates

W związku z pandemią SARS-CoV-2 arabskie linie  zmodyfikowały swoją ofertę  i wprowadziły dodatkowe środki BHP. Nowe protokoły będą obowiązywały w każdym salonie. Oferta bufetowa zostanie zmieniona na usługę a la carte z menu zbliżeniowym aktywowanym kodem QR. Dodatkowo przez cały dzień personel będzie dezynfekował każde miejsce i stolik po wyjściu klientów. Ponadto salon będzie regularnie odkażany i fumigowany (dezynfekowanyza pomocą substancji chemicznych w formie dymu, pary lub gazu). 

Wszyscy pracownicy poczekalni będą nosić maski, a w całym salonie będą obowiązywały protokoły zachowania dystansu społecznego. Liczba miejsc zostanie zmniejszona o połowę, ponieważ co druga kanapa pozostanie wolna. Aby zapewnić bezpieczeństwo żywności, personel cateringowy będzie nosił maski, rękawice i środki ochrony indywidualnej. Aby zminimalizować ryzyko zakażenia gazety, magazyny i inne materiały do czytania nie będą dostępne w formie papierowej. 

Poczekalnia Emirates w hali B w międzynarodowym porcie lotniczym w Dubaju jest również otwarta i działa na nowych zasadach, z wyznaczoną strefą pierwszej klasy. W ostatnich miesiącach Emirates wprowadzały usługi mające na celu zapewnienie klientom bezpiecznego i bezproblemowego korzystania z lotniska. Zintegrowana ścieżka biometryczna w międzynarodowym porcie lotniczym w Dubaju to najnowsza z szeregu inicjatyw Emirates, umożliwiających klientom przejście od odprawy do wejścia na pokład wyłącznie na podstawie rozpoznawania twarzy. 

Linie Emirates nadal stopniowo przywracają swoje usługi po wprowadzeniu zmian w ofercie, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników. Działalność wznowił też pokładowy salonik i prysznic  w A380, powróciła też wyjątkowa oferta kulinarna linii Emirates z uwzględnieniem rygorystycznych protokołów higienicznych (Więcej lotów A380 Emirates, 2020-11-19). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.