Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nowa trasa Wizz z Wrocławia

Lotnictwo cywilne, Transport lotniczy, 21 kwietnia 2022

Linie Wizz Air ogłosiły nowe połączenie z portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu. Rejsy do Dubrownika w Chorwacji zostaną zainaugurowane 4 sierpnia br. Połączenie będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu – we czwartki i niedziele.

/ Zdjęcie: Port lotniczy Wrocław

Nowe połączenie dopełni ofertę chorwackich kierunków z Wrocławia. Pasażerowie będą mogli polecieć już nie tylko do Zadaru i Splitu, ale również do Dubrownika, który jest znany ze swojej niesamowitej architektury, a także słonecznych plaż. Rozłożenie rejsów na czwartki i niedziele sprawia, że możemy planować zarówno dłuższy urlop w Dubrowniku, jak i zdecydować się tylko na okołoweekendowy lot – mówi Dariusz Kuś, prezes portu lotniczego Wrocław (Norwegian operują z Wrocławia, 2022-04-12).

Cieszymy się, że możemy dodać kolejną trasę do naszej wrocławskiej siatki połączeń Wizz Air. Z ostanio ogłoszonymi trzema wspaniałymi wakacyjnymi trasami ze stolicy Dolnego Śląska do: Barcelony, Rodos i Tirany – Dubrownik w Chorwacji uzupełnia bogatą ofertę połączeń wakacyjnych. Wierzymy, że nasi pasażerowie mogą zaplanować teraz swoje długo wyczekiwane wakacje lub weekendowe eskapady – podkreśla Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air (Dodatkowe połączenia Wizz , 2022-04-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2024 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.