Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Tajlandia kupiła 49 Opłotów

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 02 września 2011

Ukrspeceksport zwarł wczoraj kontrakt na dostawę 49 czołgów podstawowych T-84U Opłot. Mają one kosztować ok. 240 mln USD.

Do podpisania kontraktu na dostawę 49 czołgów podstawowych T-84U Opłot doszło 1 września. Ukrspeceksport podpisał go z przedstawicielami królewskiej armii Tajlandii. Według danych oficjalnie udostępnionych przez Ukraińców, kontrakt jest wart ponad 200 mln USD. Nieoficjalnie podaje się, że chodzi o 240 mln USD. Kontrakt będą realizować przedsiębiorstwa wchodzące w skład GK Ukroboronprom.

W marcu pojawiły się informacje o wstępnej umowie między Ukrainą a Tajlandią dotyczącej 100-200 czołgów (Tajlandia kupuje 200 Opłotów, 2011-03-28). Mają one zastąpić przestarzałe amerykańskie czołgi M41A3. Czołgi T-84U Opłot zostały oficjalnie przyjęte do uzbrojenia SZ Ukrainy w maju 2009 (Opłot przyjęty do uzbrojenia, 2009-06-03).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.