Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

AH-64E wygrywa w Korei Pd.

Lotnictwo wojskowe, 17 kwietnia 2013

Południowokoreańska agencja ds. zamówień obronnych (DAPA) doniosła, że rząd w Seulu wybrał AH-64E jako nowy śmigłowiec uderzeniowy dla wojsk lądowych tego kraju.AH-64E lotnictwa wojsk lądowych USA. Amerykanie zamierzają zmodernizować do tego standardu 634 Apache / Zdjęcie: US Army

Wyboru dokonano dzisiaj. Jest to pierwsze eksportowe zamówienie na AH-64E. W przetargu uczestniczyły także Bell AH-1Z Super Cobra i Turkish Aerospace Industries T-129 ATAK.

W ramach kontraktu wartości 1,8 bln wonów (1,6 mld USD) Boeing dostarczy Koreańczykom 36 śmigłowców AH-64E Guardian (Pierwsze AH-64E w służbie, 2013-03-15), wraz z wyposażeniem szkoleniowym i pakietem logistycznym. Zastąpią one w służbie część używanych obecnie AH-1S i MD500.

Wiropłaty zostaną dostarczone w latach 2016-2018. Ich głównym zadaniem będzie ochrona granicy morskiej z Koreą Pn. przed możliwością infiltracji w zachodniej części półwyspu i innymi aktami prowokacji ze strony północnego sąsiada.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.