Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozbił się koreański bsl

Lotnictwo wojskowe, 30 kwietnia 2013

W czasie lotu treningowego rozbił się południowokoreański bsl. Nikomu nic się nie stało, nie ma też strat materialnych na ziemi.

Do wypadku doszło dzisiaj niedaleko Hongcheon w prowincji Gangwon. Bsl podchodził do lądowania po rutynowym locie treningowym z wykorzystaniem systemu zdalnej kontroli. Rozbił się ok. 10:30 niedaleko pasa lotniska.

Nie podano typu rozbitego bezzałogowca. Wiadomo, że miał on rozpiętość 6 m, a długość 4,5 m. Wojsko otoczyło teren, na którym znalazły się szczątki maszyny.

Rozbity bsl to prawdopodobnie KAI RQ-101 Night Intruder 300 (Bezzałogowce Seulu, 2012-08-08). Jego zasięg operacyjny wynosi ok. 120 km, a pułap przekracza 4,5 km.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.