Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nadbudówka HMS Queen Elizabeth gotowa do wysłania do Rosyth

Marynarka wojenna, 12 czerwca 2013

Tylna nadbudówka brytyjskiego lotniskowca, HMS Queen Elizabeth jest już gotowa do wysłania do Rosyth. Tam zostanie połączona z resztą struktury okrętu.

Nadbudówki lotniskowców typu Queen Elizabeth zostały zaprojektowane tak, aby w razie potrzeby zamiennie służyć personelowi nadzorującemu operacje lotnicze i kierującemu okrętem / Zdjęcie: BAE Systems

Tylna nadbudówka, prace nad którą zakończono przed miesiącem (Tylna nadbudówka HMS Queen Elizabeth gotowa, 2013-05-13), została wczoraj umieszczona na barce w stoczni BAE Systems w Scotstoun w Szkocji. W ciągu 4 najbliższych dni zostanie ona wysłana w kierunku Rosyth. Tam z kolei producent zamontuje ją na HMS Queen Elizabeth.

Po wprowadzeniu okrętu do służby, będzie ona mieściła zespół nadzorujący operacje lotnicze. Natomiast przednia nadbudówka, która została zamontowana na lotniskowcu w połowie marca (Mostek dla HMS Queen Elizabeth, 2013-03-15), mieścić będzie się mostek dla kapitana i oficerów nawigacyjnych.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.