Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Korea Pd. kupuje Diamondy

Lotnictwo cywilne, 23 września 2013

Diamond Aircraft i Uniwersytet Cheongju zawarły umowę zakupu 4 samolotów DA40 NG i 1 symulatora lotu. Będą one używane do szkolenia studentów południowokoreańskiej placówki.

DA40 NG. Producent może pochwalić się obecnie zamówieniami na ponad 200 samolotów tego typu / Zdjęcie: Diamond Aircraft

Uniwersytet Cheongju, będący największą uczelnią prywatną w Korei Pd., zakupił 4 samoloty DA40 NG i symulator D-SIM-40 dla potrzeb nowego kierunku studiów na wydziale lotniczym. Po zakończeniu nauki jego studenci będą otrzymywali tytuł inżyniera i licencję pilota liniowego (ATPL), uprawniającą do pilotowania samolotów komunikacyjnych.

Samoloty, pierwsze tego typu w Korei Pd., wyposażone w awionikę glass cockpit Garmin G1000 i napędzane silnikami diesla Austro Engine AE300 zostaną dostarczone wraz z symulatorem do końca br. Opcja obejmuje możliwość zamówienia kolejnych samolotów, w tym także DA42 NG (Zmodernizowany Diamond DA42, 2009-11-20), w przyszłym roku.

 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.