Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Somerset przekazany US Navy

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 20 października 2013

Huntington Ingalls Industries (HII) poinformowało o przekazaniu US Navy kolejnego okrętu desantowego typu San Antonio, USS Somerset (LPD 25).

Przedstawiciele US Navy oraz  Huntington Ingalls Industries (HII) podczas niedawnej uroczystości przekazania okrętu marynarce wojennej USA / Zdjęcie: HII

Uroczystość oficjalnego przekazania okrętu odbyła się przed kilkoma dniami na terenie zakładów stoczniowych Avondale Shipyard w Luizjanie. W ostatnim czasie desantowiec poddawany był serii kompleksowych prób morskich realizowanych zarówno przez producenta, jak i działającą w imieniu przyszłego użytkownika Navy Board of Inspection and Survey (INSURV) (Próby odbiorcze USS Somerset, 2013-10-14).

Przekazanie okrętu US Navy o kilka miesięcy poprzedza jego oficjalne włączenie do służby. Według przedstawicieli marynarki wojennej USA, USS Somerset ma wejść do linii wiosną 2014.

Portem macierzystym USS Somerset ma zostać baza marynarki wojennej USA w San Antonio. Obszarem zaangażowania nowego okrętu mają z kolei być wody Oceanów Spokojnego i Indyjskiego.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.