Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Montaż niemieckiego A400M

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 04 lutego 2014

W zakładach Airbusa w Sewilli rozpoczęto montaż pierwszego A400M dla Luftwaffe.

Część nosowa pierwszego niemieckiego A400M przed połączeniem z kadłubem / Zdjęcie: Airbus Defence and Space

Koncern Airbus Defence and Space poinformował dziś o rozpoczęciu montażu końcowego pierwszego samolotu transportowego A400M Atlas przeznaczonego dla Luftwaffe (wojsk lotniczych Niemiec). Nosi on numer seryjny MSN18. Prace wykonywane są w hiszpańskiej Sewilli.

Na zdjęciu widoczna jest część nosowa i kadłub pierwszego niemieckiego A400M. Zostanie on przekazany Luftwaffe w listopadzie br. Rząd w Berlinie zakupił ostatecznie 53 Atlasy, jednak 13 z nich zostanie przeznaczonych na reeksport (Mniej niemieckich A400M, 2011-01-26).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.