Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rosobornexport wchodzi do Rostechnologii

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 20 czerwca 2008

Premier Federacji Rosyjskiej, Władimir Putin podpisał rozporządzenie o przekształceniu państwowego przedsiębiorstwa FGUP Rosoboronexport w spółkę i przekazaniu 100% jej akcji koncernowi Rostechnologii.

Premier Władimir Putin podpisał 18 czerwca rozporządzenie nr 887 o przekształceniu Rosoboronexportu w spółkę na podstawie decyzji prezydenta Władimira Putina nr 1577 z 26 listopada 2007. Federalna agencja zawiadująca majątkiem państwowym ma teraz 6 miesięcy na formalne dokonanie zmiany. Później, w ciągu kolejnego miesiąca, 100% akcji OAO Rosoboronexport zostanie przekazanych państwowemu przedsiębiorstwu Rostechnologii (Korporacja Rostechnologie kompletuje kadrę zarządzającą, 2007-12-24, KBP do Rostechnologii, 2008-02-22).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.