Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Rayanair zwiększa obecność w Polsce

Lotnictwo cywilne, 09 kwietnia 2014

Irlandzki przewoźnik ogłosił rozwój siatki połączeń w naszym kraju.

Zdjęcie: Ryanair

Niskokosztowe linie lotnicze Ryanair ogłosiły kolejny etap ekspansji w Polsce. W jego ramach przewoźnik uruchomi nowe połączenia i otworzy kolejne bazy (Specjalne malowanie Boeinga 737 Ryanair, 2014-04-01).  

W sezonie zimowym Ryanair uruchomi nowe połączenie z Wrocławia do Warszawy-Modlina. Dzięki temu liczba lotów na tej trasie wzrośnie do 4 dziennie.

Oprócz tego irlandzkie towarzystwo poinformowało o utworzeniu 2 nowych baz w naszym kraju. Będą to Warszawa-Modlin i Gdańsk (2 mln pasażerów Ryanair w Warszawie, 2014-01-24).

Od października 2014 w Modlinie stacjonować będzie 1 samolot Ryanair. Uruchomione zostaną 4 nowe połączenia: do Gdańska (4 razy dziennie), Madrytu (8 razy w tygodniu), Shannon (4 loty tygodniowo) i wspomnianego już Wrocławia.

Dodatkowo w sezonie zimowym uruchomione zostaną nowe połączenia z Gdańska - do Birmingham i Leeds/Bradford (2 rejsy tygodniowo), a liczba lotów do Warszawy-Modlina wzrośnie do 14 tygodniowo. W Gdańsku od października br. utworzona zostanie kolejna, 66 baza Ryanaira, w której stacjonować będzie 1 samolot.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.