Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Boeing 777 w barwach FC Barcelona

Lotnictwo cywilne, 16 maja 2014

Qatar Airways zaprezentowały Boeinga 777 w barwach klubu FC Barcelona.

Zdjęcie: Qatar Airways

Qatar Airways i FC Barcelona zawarły porozumienie o współpracy w lipcu 2013. Pierwsza prezentacja Boeinga 777-300ER w barwach katalońskiego klubu miała miejsce we środę, w miejscowym porcie lotniczym El Prat. Jednak przewoźnik opublikował informację na ten temat dopiero dzisiaj.

Całe malowanie samolotu zostało wykonane ręcznie i jest dziełem specjalistów z Dublina. Uwagę zwraca zwłaszcza efektowna flaga FC Barcelona, naniesiona na tylną część kadłuba samolotu. Wkrótce niezwykłego Boeinga 777 będą mogli podziwiać pasażerowie w Bangkoku, Mumbaju i Singapurze.

Flota Qatar Airways liczy obecnie 134 samoloty (A350 w podwójnych barwach, 2014-02-04), które docierają do 139 destynacji na całym świecie (Wystrój katarskich A380, 2014-03-05). W ciągu kilku następnych miesięcy linia uruchomi rejsy do Stambułu, Edynburga, Miami, Tokio-Haneda, Dallas/Fort Worth i Dżibuti.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.