Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy pomysł Lufthansy

Lotnictwo cywilne, 11 lipca 2014

Niemieckie narodowy przewoźnik zamierza utworzyć nową spółkę, oferującą niskokosztowe loty dalekodystansowe.

Nowy prezes narodowego przewoźnika Niemiec, Carsten Spohr, który zajmuje stanowisko od maja, rozważa powołanie do życia spółki oferującej niskokosztowe loty dalekodystansowe. Miałaby ona rywalizować z przewoźnikami z Bliskiego Wschodu i tanimi liniami.

W nazwie nowego przewoźnika ma znaleźć się słowo Wings (ang. Skrzydła), podkreślające związek z liniami partnerskimi Lufthansy – Germanwings (Germanwings: nowy podatek to farsa , 2010-07-16) i Eurowings (Lufthansa planuje zakupy, 2013-02-20). Początkowo towarzystwo ma dysponować flotą 7 Airbusów A300 lub Boeingów 767, z fotelami klasy Premium economy.

Rozpoczęcie operacji lotniczych przez nową linię planowane jest w sezonie zimowym 2015. Do końca br. zarząd Lufthansy podejmie decyzję, czy projekt będzie realizowany samodzielnie, czy też we współpracy z innym towarzystwem.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.