Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

AW109 dla policji Kioto

Lotnictwo cywilne, 12 września 2014

Japońska policja zamówiła kolejny śmigłowiec AW109.

Zdjęcie: AgustaWestland

Narodowa policja Japonii (JNPA) zakupiła śmigłowiec AgustaWestland AW109 Power. Jego użytkownikiem będzie policja z Kioto.

AW109 zastąpi on w służbie Bella 206. Wiropłat zostanie wyposażony we wciągarkę, reflektor poszukiwawczy i liny desantowe oraz odbiornik GPS, kompatybilny z naziemnym systemem nawigacji (SBAS). Miejscowe Nakanihon Air Service z Nagoi zabuduje w nim radiostacje, przeznaczone specjalnie dla policji.

Najnowszy AW109 trafi do służby w grudniu 2015. Obecnie JNPA dysponuje 26 wiropłatami tego typu, które operują na terenie 26 z 47 prefektur Kraju Kwitnącej Wiśni (Kolejne śmigłowce dla japońskiej policji, 2013-03-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.