Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne zamówienie na AW139

Lotnictwo cywilne, Przemysł zbrojeniowy, 10 października 2012

Przedstawiciele AgustaWestland poinformowali o otrzymaniu zlecenia na dostawy dwóch śmigłowców AW139 dla japońskiej policji.

Dotychczasowy portfel zamówień na AW139 zamknął się liczbą prawie 650 egz., z których ponad 500 zostało już dostarczonych. Maszyny wykorzystywane są przez około 170 odbiorców w więcej niż 50 krajach świata. Na zdjęciu AW139 w barwach libijskich sił bezpieczeństwa / Zdjęcie: AgustaWestland

Informacja została podana przez producenta wczoraj. Nowe śmigłowce mają zostać dostarczone do odbiorcy do 2014. Maszyny wejdą w wyposażenie regionalnych oddziałów policji w prefekturach: Toyama i Osaka. Zamówione wiropłaty modelu AW139 są 39. i 40. egz. jakie zostaną przekazane klientom z tego państwa, z czego 11 będzie znajdować się w strukturach japońskiej policji. Maszyny wspierane są operacyjnie przez inne produkty AgustyWestland, takie jak AW109 i AW101.

Ogłoszone wczoraj zamówienie jest już drugim kontraktem na dostawy AW139 zawartym przez AgustęWestland w ciągu ostatnich dni. Wcześniej włosko-brytyjskie przedsiębiorstwo otrzymało zlecenie na montaż 2 śmigłowców tego modelu dla wojsk lądowych Tajlandii (Tajlandia zamawia AW139, 2012-10-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.