Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy dystrybutor AW169

Lotnictwo cywilne, 31 grudnia 2012

AgustaWestland zawarła wczoraj porozumienie z Mitsui Bussan Aerospace (MBA) o dystrybucji opracowywanych obecnie śmigłowców AW169 na rynku japońskim.

Portfel zamówień na AW169 przekroczył już 70 egz. / Zdjęcie: AgustaWestland

W ramach zawartego porozumienia MBA – jako oficjalny dystrybutor europejskiego koncernu – zobowiązała się do sprzedaży co najmniej 20 egz. AW169.

Śmigłowce powinny być dostępne od 2014, po rozpoczęciu produkcji seryjnej i uzyskaniu odpowiednich certyfikatów typu. Obecnie realizowane są prace rozwojowe, a próby w locie przechodzą już 3 prototypy (Kolejny AW169, 2012-11-23).

Zawarte porozumienie nie jest pierwszym kontaktem handlowym pomiędzy AgustaWestland a MBA. Od 2005 japońskie przedsiębiorstwo jest oficjalnym dystrybutorem innego z produktów europejskiej spółki, śmigłowca AW139. MBA pośredniczyła w ostatnich latach w sprzedaży tych wiropłatów m.in. dla japońskiej policji (Kolejne zamówienie na AW139, 2012-10-10), straży przybrzeżnej, a także podmiotów prywatnych.

MBA została założona w 1982. Jej siedziba mieści się w Tokio. Z usług przedsiębiorstwa korzysta też m.in. szwedzki Saab oraz amerykański Bell Helicopter.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.