Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwsza trasa katarskich A350

Lotnictwo cywilne, 21 października 2014

Qatar Airways poinformowały o pierwszej destynacji, jaką będą obsługiwać A350.

Inauguracyjnym połączeniem A350-900 Qatar Airways będzie trasa Ad-Dauha – Frankfurt / Zdjęcie: Airbus

Początkowo twierdzono, że pierwsze loty z użyciem Airbusów A350, należących do Qatar Airways, wykonywane będą do Nowego Jorku. Obecnie okazuje się, że pierwszą destynacją najnowszych samolotów katarskiego przewoźnika będzie Frankfurt.

Połączenie z Ad-Dauhy do Frankfurtu zostanie zainaugurowane w styczniu przyszłego roku. A350 będą obsługiwały je codziennie. Obecnie loty na tej trasie wykonują A330 oraz Boeingi 777 i 787.

Pierwszy A350-900 zostanie przekazany Qatar Airways na początku grudnia (Pierwszy seryjny A350 oblatany , 2014-10-17). W jego kabinie rozmieszczono 283 fotele, w tym 36 klasy biznes. Do końca 2015 linie mają dysponować łącznie 8 Airbusami A350.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.