Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy polski Learjet 75

Lotnictwo cywilne, 01 kwietnia 2015

Flota transportowa przedsiębiorstwa Wiśniowski powiększyła się o samolot odrzutowy Bombardier Learjet 75.

Pierwszy w Polsce samolot odrzutowy klasy biznes Learjet 75 / Zdjęcie: Wiśniowski

W ubiegłym tygodniu kanadyjski Bombardier doniósł o dostarczeniu nieujawnionemu nabywcy z Polski samolotu klasy biznes Learjet 75 (Certyfikaty EASA dla nowych Learjetów, 2014-09-15). Posiadaczem nowego odrzutowca jest przedsiębiorstwo Wiśniowski, zajmujące się produkcją bram, drzwi i ogrodzeń. Samolot nosi znaki rejestracyjne SP-AAW.

Siedziba naszego przedsiębiorstwa i cała produkcja zlokalizowana jest w Nowym Sączu w województwie Małopolskim. Samolot bardzo ułatwi organizację spotkań biznesowych przedstawicielom przedsiębiorstwa w Polsce i na świecie – wyjaśnia Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu.

Pod koniec 2012 przedsiębiorstwo Wiśniowski stało się pierwszym w Polsce użytkownikiem śmigłowca AgustaWestland GrandNew, w konfiguracji VVIP.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.