Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwsze Boeingi 777F dla EVA Air

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 22 lipca 2015

Boeing dostarczy EVA Air 5 samolotów towarowych Boeing 777 Freighter. Tajwańskie linie będą pierwszym w kraju użytkownikiem samolotów tego typu.

EVA Air odbierze 5 towarowych Boeingów 777 Freighter. Linie będą pierwszym w kraju użytkownikiem samolotów tego typu / Zdjęcie: EVA Air

Do końca dekady EVA Air odbierze 5 samolotów towarowych Boeing 777 Freighter. Tajwańskie linie zapłacą za nie ponad 1,5 mld USD (5,6 mld zł). Tajwańczycy zobowiązali się do kupna 777F podczas tegorocznego salonu lotniczego w Paryżu (Paris Air Show 2015: Wyniki Boeinga, 2015-06-19).

Dostawy rozpoczną się w październiku 2017 i potrwają do września 2019. Boeingi będą napędzane silnikami General Electric GE90-115B. EVA Air będzie pierwszym w kraju użytkownikiem samolotów tego typu. Nowe 777F mają latać na trasach regionalnych i transpacyficznych. W ich ładowni będzie można przewieźć do 102 t frachtu.

EVA Group eksploatuje już 21 samolotów komunikacyjnych 777-300ER (Extended Range, Podwójna dostawa dla EvA Air, 2014-05-23) i oczekuje dostawy kolejnych 13 Boeingów. W 2025 linia zamierza eksploatować ponad 60 samolotów szerokokadłubowych.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra