Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy 737-800 dla Jin Air od Boeinga

Lotnictwo cywilne, 28 lipca 2015

Południowokoreańskie linie odebrały dziś pierwszy samolot 737-800, dostarczony przez producenta.

Pierwszy 737-800 przekazany JIn Air bezpośrednio przez producenta, jest zarazem 13. samolotem tego typu we flocie towarzystwa z Republiki Korei / Zdjęcie: Boeing

Dziś w zakładach w Seattle przedstawiciele niskokosztowych linii Jin Air odebrali pierwszego 737-800 bezpośrednio od Boeinga. Jest to 13. samolot tego typu we flocie południowokoreańskiego towarzystwa. Poprzedni tuzin trafił do niego z macierzystej spółki – Korean Air (Korean Air z Airbusem w przetargu na KF-X, 2015-02-22, Korean Air zamawiają Boeingi 777F, 2015-02-12).

Jin Air rozpoczęły działalność w lipcu 2008, obsługując trasy na terenie Republiki Korei. W październiku 2009 uruchomiono połączenia zagraniczne do Bangkoku, Makau i na Guam. Obecnie samoloty Jin Air docierają do destynacji w ChRL, na Filipinach, w Indonezji, Japonii, Kambodży, Laosie, Malezji i Tajlandii. W grudniu br. zainaugurowana zostanie trasa do USA.

Pierwszymi samolotami Jin Air były 4 Boeingi 737-800, przekazane przez narodowego przewoźnika Republiki Korei. Natomiast w ub. r. flota linii powiększyła się o parę Boeingów 777-200ER, także pochodzących z zasobów Korean Air.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.