Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Opóźnienie KC-390

Lotnictwo wojskowe, 31 lipca 2015

Najnowszy brazylijski transportowiec wejdzie do służby z opóźnieniem.

Pierwsze seryjne KC-390 trafią do służby najwcześniej na początku 2018 / Zdjęcie: Embraer

Przedstawiciele koncernu Embraer poinformowali, że ich najnowszy produkt – samolot transportowy KC-390, rozpocznie próby w locie dopiero w 3. kw. br. Mają one potrwać 18-24 miesięcy. Brazylijczycy nie podali przyczyn tej decyzji.

Prototyp KC-390 wzbił się w powietrze w lutym (KC-390 oblatany, 2015-02-04), jednak nie wiadomo, czy od tamtej pory wykonywał jakiekolwiek loty. Opóźnienie jego prób oznacza zarazem, że certyfikacja samolotu zakończy się w połowie 2017. Pierwsze seryjne KC-390 trafią do Força Aérea Brasileira (wojsk lotniczych Brazylii) najwcześniej na początku 2018.

Dotychczas Embraer zdobył zamówienia na 60 nowych transportowców. 28 zakupiły FAB, a pozostałe przeznaczone będą dla wojsk lotniczych Argentyny, Chile, Czech, Kolumbii i Portugalii.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.