Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Na Ukrainie rozbił się Su-25

Lotnictwo wojskowe, 11 listopada 2015

Na północnym Zaporożu na Ukrainie rozbił się samolot szturmowy Su-25. Jego pilot zginął.

Dziś ok. 10:00 czasu lokalnego rozbił się należący do wojsk lotniczych Ukrainy samolot szturmowy Su-25 (Kolejny Su-25 zestrzelony nad Donbasem, 2014-08-30; Kolejny zestrzelony ukraiński Su-25, 2014-08-21). Jego pilot zginął. Do katastrofy doszło w czasie rutynowego lotu treningowego.

Wrak znaleziono ok. 40 km na północ od Zaporoża. Na ziemi nikomu nic się nie stało. Pilot, który zginął w katastrofie, miał 23 lata. Nie wiadomo dlaczego nie udało mu się katapultować.

Nie wiadomo, co było przyczyną katastrofy. Nie wyklucza się awarii technicznej. Według nieoficjalnych informacji, samolot przed rozbiciem przerwał linię energetyczną.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.