Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przegląd USNS Washington Chambers

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 28 grudnia 2015

BAE Systems dokona przeglądu i remontu amerykańskiego okrętu zaopatrzeniowego/wsparcia USNS Washington Chambers.

W kwietniu 2016 zakończy się przegląd techniczny okrętu zaopatrzeniowego / wsparcia USNS Washington Chambers, typu Lewis and Clark. Koszt przedsięwzięcia wyniesie 16,5 mln USD (63,8 mln zł) / Zdjęcie: USN

W styczniu rozpocznie się 3-miesięczny proces przeglądu technicznego i naprawy okrętu zaopatrzeniowego USNS Washington Chambers (T-AKE-11), typu Lewis and Clark. Prace zostaną przeprowadzone w stoczni BAE Systems w San Francisco, w Kalifornii. Jednostka powróci do służby wiosną.

Prace stoczniowe będą koncentrować się na przeglądzie naprawczym elementów układu pędnego i wyposażenia pokładowego okrętu. Odmalowane zostanie poszycie kadłuba jednostki. Producent wymieni również kilkadziesiąt kilometrów przewodów i rur. USNS Washington Chambers (T-AKE-11) jest 10. okrętem typu Lewis and Clark, który przejdzie przegląd techniczny w jednej ze stoczni należących do BAE Systems (USSN Cesar Chavez przekazany, 2012-10-26).

USNS Washington Chambers przyjęto do służby w lutym 2011. Okręt ma 210 m długości i 32 m szerokości. Wypiera 41 tys. t. Rozwija 20 w. Jednostka jest podporządkowana Military Sealift Command. Okręt zbudowano w należącej do General Dynamics stoczni NASSCO (National Steel and Shipbuilding Company).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.