Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Embraery 175 dla Horizon Air

Lotnictwo cywilne, 12 kwietnia 2016

Linie Horizon Air podpisały umowę zakupu samolotów komunikacji regionalnej Embraer E175.

Zdjęcie: Embraer

Horizon Air i Embraer zawarły umowę w sprawie zakupu przez amerykańskie towarzystwo 30 odrzutowców komunikacji regionalnej Embraer E175, za sumę 2,8 mld USD (10,5 mld zł). Kontrakt obejmuje opcję nabycia 33 samolotów tego samego typu (City Hopper zamawia kolejne Embraery, 2016-01-14, 18 Embraerów dla SkyWest, 2015-09-16).

Dostawy brazylijskich odrzutowców rozpoczną się w 2. kw. 2017 i zakończą w 2020. Będą one używane do obsługi połączeń w ramach siatki Alaska Airlines, zastępując niektóre z 52 Bombardierów Q400 (51. Q400 dla Horizon Air, 2014-01-24). W kabinach E175 zostanie zabudowanych 76 foteli, w tym 12 klasy pierwszej, 16 premium economy i 48 klasy ekonomicznej.

Horizon Air jest spółką zależną Alaska Air Group. Samoloty towarzystwa obsługują loty do 45 destynacji na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki i Kanady. Jego hubem jest międzynarodowy port lotniczy Seattle-Tacoma.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.