Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A321 z Mobile dla Spirit

Lotnictwo cywilne, 20 września 2016

Airbus dostarczył pierwszego A321 liniom Spirit. To kolejny samolot wyprodukowany w zakładach w Mobile.

Pierwszy A321 dla Spirit Airlines, który został wyprodukowany w Mobile / Zdjęcie: Airbus

Wczoraj w zakładach Airbusa w Mobile w stanie Alabama miała miejsce uroczystość przekazania pierwszego samolotu wąskokadłubowego A321, przeznaczonego dla niskokosztowych Spirit Airlines. W ceremonii udział wzięli Bob Lekites, wiceprezes wykonawczy Airbus American i Bob Fornaro, prezes Spirit Airlines oraz 350 pracowników zakładów i 140 pracowników linii (Kolejne A321 dla JetBlue, 2016-07-27).

Flota Spirit Airlines składa się wyłącznie z samolotów produkowanych przez koncern z Tuluzy. Obecnie w jej skład wchodzi 29 A319, 45 A320ceo i 2 A321ceo. Przewoźnik oczekuje na dostawy kolejnych 10 A320neo i 16 A321neo, które mają zostać zrealizowane do 2021. Oprócz tego linie złożyły zamówienie na 55 A320 neo.

Bazami operacyjnymi towarzystwa są międzynarodowe porty lotnicze Detroit i Fort Lauderdale/Hollywood. Siatka połączeń Spirit Airlines obejmuje 57 destynacji w USA, Meksyku, na Karaibach i w Ameryce Łacińskiej (Spirit Airlines zmieniają barwy, 2014-09-18).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra