Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Idex 2017: Prezentacja PIAP

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 20 lutego 2017

Warszawski PIAP prezentuje w Abu Zabi ofertę skierowaną do państw regionu.

Obecność przedstawicieli PIAP w Abu Zabi związana jest z realną perspektywą sprzedaży produktów do państw regionu / Zdjęcie: Michał Jarocki

Jednym z nielicznych przedstawicieli polskiego przemysłu obronnego w Abu Zabi jest warszawski Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów (PIAP). Producent zaprezentował na Idex m.in. mobilny robot pirotechniczny Gryf (Kolejne roboty PIAP dla Policji, 2016-12-16), lekki robot zwiadowczy Fenix, najnowszą odmianę Taktycznego Robota Miotanego (TRM) 2.0 (TRM 2.0 dla ŚMOSG, 2016-07-08) oraz wielofunkcyjne urządzenie pirotechniczne Multistriker.

PIAP uczestniczy w targach Idex po raz 3. Warszawski producent prezentował swoją ofertę w Abu Zabi także w 2011 i 2013. Rozmówcy RAPORT-wto poinformowali, że obecność na organizowanej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wystawie jest elementem strategii marketingowej opracowanej z myślą o potencjalnych klientach w regionie. Warto przypomnieć, że w ostatnich latach PIAP dostarczył małe roboty rozpoznawcze Scout dla wojsk lądowych Arabii Saudyjskiej, a także TRM-y i urządzenia inspekcyjne Explorer dla policji ZEA.

Bliski Wschód jest obok Azji Południowo-Wschodniej i Wschodniej jednym z priorytetowych obszarów działalności PIAP (IndoDefence 2016: PIAP umacnia się w Azji, 2016-11-03). Warszawski producent liczy na sprzedaż kolejnych produktów do państw regionu, w tym m.in. samochodów specjalistycznych służących wsparciu misji EOD/IED (usuwania ładunków i materiałów niebezpiecznych), których zakupem zainteresowany ma być Rijad. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.