Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ryanair ogłasza kolejne loty do Lwowa

Lotnictwo cywilne, 15 marca 2017

Ryanair dziś ogłosił 2 nowe trasy na zimę 2017/18. Będą to loty z Krakowa i Wrocławia do Lwowa.

Od 31 października do Lwowa będą mogli dotrzeć bezpośrednio Polacy z Krakowa i Wrocławia / Zdjęcie: MPL Lwów

Ryanair dziś ogłosił 2 nowe trasy na zimę 2017/18. Loty z Krakowa i Wrocławia do Lwowa będą realizowane 3 razy w tygodniu (we wtorki, czwartki i w soboty) od 31 października 2017. Lwów to 17. nowe połączenie w sezonie zima 2017/2018 na krakowskim lotnisku i 28. nowość w tegorocznej siatce połączeń (Pięć nowych kierunków Ryanaira z Wrocławia, 2017-02-18).

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: Ryanair z przyjemnością ogłasza kolejne 2 trasy z Krakowa oraz Wrocławia do Lwowa. Oba połączenia będą realizowane 3 razy w tygodniu od października 2017 i będą częścią rozkładu lotów na zimę 2017/18.

Międzynarodowy Port Lotniczy Lwów im. Daniela Halickiego jest największym portem lotniczym w zachodniej Ukrainie i znajduje się 6 km od centrum miasta. Połączenie do Lwowa to możliwość szybkiej i wygodnej podróży dla Polaków zamieszkujących Region Lwowski oraz licznej diaspory ukraińskiej z południa Polski.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.