Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Iran Air odbierają ATR-y

Lotnictwo cywilne, 17 maja 2017

ATR dostarczył narodowemu przewoźnikowi Iranu 4 pierwsze samoloty turbośmigłowe ATR 72-600.

Do floty Iran Air dołączyły 4 nowe ATR 72-600 / Zdjęcie: ATR

Przedstawiciele Iran Air odebrali wczoraj w Tuluzie 4 samoloty turbośmigłowe komunikacji regionalnej ATR 72-600. Pozostałe 16 samolotów tego typu, zamówionych na początku ub.r., zostanie przekazanych przewoźnikowi do końca 2018 (Iran Air zamawia ATR 72-600, 2016-02-03).

Nadal są historyczne chwile w lotnictwie, a to jedna z nich. Jesteśmy dumni i zadowoleni, że nasze samoloty ATR zapewniają rozwiązanie potrzeb Iranu w zakresie komunikacji regionalnej. Dzięki nim obywatele Iranu zyskają dostęp do transportu lotniczego i skorzystają z najwyższych standardów komfortu, efektywności i niezawodności samolotów ATR dostarczanych przez nas teraz i w ciągu najbliższych miesięcy – stwierdził Christian Scherer, prezes ATR.

Nasza nowa flota ATR 72-600 pokazuje naszą chęć udostępnienia naszym podróżnym samolotów najnowszej generacji, zapewniając tym samym komfort, niezawodność i konkurencyjność. Wzmocnienie powiązań między wszystkimi naszymi społecznościami stworzy nowe możliwości biznesowe dla wszystkich – dodał Farhad Parvaresh, dyrektor generalny Iran Air (Pierwszy A330 dla Iran Air, 2017-03-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.