Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dialog na 120-mm naboje ppanc

Wojska lądowe, 14 lipca 2017

Inspektorat Uzbrojenia poinformował o zamiarze przeprowadzenia dialogu technicznego w związku z planem pozyskania 120-mm nabojów przeciwpancernych.

Na przełomie 2017-2018 IU przeprowadzi dialog techniczny w związku z planem pozyskania 120-mm nabojów przeciwpancernych z pociskiem podkalibrowym, stabilizowanym brzechwowo z odrzucanym sabotem / Zdjęcie: MON

Celem przeprowadzenia dialogu technicznego będzie pozyskanie informacji niezbędnych do przygotowania opisu przedmiotu zamówienia dla 120 mm x 570 nabojów przeciwpancernych z pociskiem podkalibrowym, stabilizowanym brzechwowo z odrzucanym sabotem. Zakupione zostaną też naboje ćwiczebne, szkolne i treningowe (WP kupuje 120-mm amunicję ćwiczebną, 2016-06-29).

Dialog obejmie m.in. ocenę możliwości spełnienia przez oferowany Sprzęt Wojskowy (SpW) wstępnie określonych wymagań, które zostaną przekazane zainteresowanym stronom po zgłoszeniu chęci udziału w postępowaniu, a także sprecyzowanie uwarunkowań dotyczących systemu zabezpieczenia logistycznego, bezpieczeństwa dostaw i szkolenia, oszacowanie kosztów, pozyskania, eksploatacji i wycofania SpW oraz wstępne oszacowanie potrzeb czasowych pozyskania SpW.

IU zakłada się, że dialog techniczny będzie prowadzony od 5 października 2017 do 28 lutego 2018. Zgłoszenia do udziału w postępowaniu będą przyjmowane do 11 sierpnia br. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra