Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Remont ORP Gen. Kazimierz Pułaski

Marynarka wojenna, 25 lipca 2017

Komenda Portu Wojennego Gdynia opublikowała zaproszenie do składania ofert w związku z postępowaniem na dokonanie prac remontowych na fregacie rakietowej ORP Gen. Kazimierz Pułaski.

Komenda Portu Wojennego Gdynia oczekuje ofert w związku z planem przeprowadzenia remontu na fregacie rakietowej ORP Gen. Kazimierz Pułaski / Zdjęcie: MO RP

Zamówienie obejmie naprawy, serwis i legalizacje na fregacie rakietowej ORP Gen. K. Pułaski (272), typu Oliver Hazard Perry i zostanie podzielone na cztery części: naprawę i malowanie pomieszczeń zbiorczych załogi (część I), naprawę węzłów sanitarnych na pomieszczeniach zbiorczych załogi (cz. II), przegląd serwisowy silnika YANAR6LPA-STZP i przekładni ZT 350 (cz. III), a także legalizację, połączoną z rewizją zbiorników przenośnych gazów technicznych (cz. IV). Do realizacji umowy ma dojść w terminie nie wcześniej niż od 16 października do 17 listopada 2017.

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w przetargu mają czas do 3 sierpnia (do godz. 13:30) na składanie swoich ofert, w tym częściowych. Wybór najkorzystniejszej z nich zostanie dokonany w oparciu o kryterium ceny.

ORP Gen. Kazimierz Pułaski jest jedną z dwóch fregat rakietowych typu OHP w składzie Marynarki Wojennej RP (Trwa remont ORP Gen. K. Pułaski , 2015-07-29). Okręt wszedł do służby w US Navy 9 maja 1980 jako USS Clark (FFG 11). Polską banderę podniesiono na nim po raz pierwszy 15 marca 2000 w bazie USN w Norfolk. Swoje imię okręt otrzymał 25 czerwca 2000 w Gdyni. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.