Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Remont ORP Gen. Kazimierz Pułaski

Marynarka wojenna, 25 lipca 2017

Komenda Portu Wojennego Gdynia opublikowała zaproszenie do składania ofert w związku z postępowaniem na dokonanie prac remontowych na fregacie rakietowej ORP Gen. Kazimierz Pułaski.

Komenda Portu Wojennego Gdynia oczekuje ofert w związku z planem przeprowadzenia remontu na fregacie rakietowej ORP Gen. Kazimierz Pułaski / Zdjęcie: MO RP

Zamówienie obejmie naprawy, serwis i legalizacje na fregacie rakietowej ORP Gen. K. Pułaski (272), typu Oliver Hazard Perry i zostanie podzielone na cztery części: naprawę i malowanie pomieszczeń zbiorczych załogi (część I), naprawę węzłów sanitarnych na pomieszczeniach zbiorczych załogi (cz. II), przegląd serwisowy silnika YANAR6LPA-STZP i przekładni ZT 350 (cz. III), a także legalizację, połączoną z rewizją zbiorników przenośnych gazów technicznych (cz. IV). Do realizacji umowy ma dojść w terminie nie wcześniej niż od 16 października do 17 listopada 2017.

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w przetargu mają czas do 3 sierpnia (do godz. 13:30) na składanie swoich ofert, w tym częściowych. Wybór najkorzystniejszej z nich zostanie dokonany w oparciu o kryterium ceny.

ORP Gen. Kazimierz Pułaski jest jedną z dwóch fregat rakietowych typu OHP w składzie Marynarki Wojennej RP (Trwa remont ORP Gen. K. Pułaski , 2015-07-29). Okręt wszedł do służby w US Navy 9 maja 1980 jako USS Clark (FFG 11). Polską banderę podniesiono na nim po raz pierwszy 15 marca 2000 w bazie USN w Norfolk. Swoje imię okręt otrzymał 25 czerwca 2000 w Gdyni. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.