Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa trasa z Olsztyna

Lotnictwo cywilne, 13 lutego 2018

Wizz Air uruchomi nową trasę z portu lotniczego Olsztyn-Mazury do Dortmundu. Połączenie zostanie zainaugurowane 14 maja. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Nowa trasa wzmocni relacje biznesowe między Polską i Niemcami, stymulując jednocześnie lokalną branżę lotniczą i turystyczną.

Loty z portu lotniczego Olsztyn-Mazury do Dortmundu będą odbywać się dwa razy w tygodniu / Zdjęcie: Wizz Air

Z popularnym lotem do Londynu-Luton, który wykonywany jest do trzech razy w tygodniu, Wizz Air oferuje z Mazur dwie niskokosztowe trasy. W 2017 z oferty niskokosztowych połączeń Wizz z Olsztyna-Mazur skorzystało 56 tys. pasażerów (100 tysięcy pasażerów Wizz w Szymanach, 2017-07-07).

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Z ogromną radością ogłaszamy uruchomienie długo oczekiwanej trasy z portu lotniczego Olsztyn-Mazury do Niemiec. Jesteśmy przekonani, że nowy kierunek szybko zyska popularność wśród naszych pasażerów z Polski podróżujących w celach zarówno biznesowych jak i turystycznych. Nowa oferta Wizz zapewni bezpośrednie połączenie do kulturalnego i handlowego centrum wschodniej części Zagłębia Ruhry. Ponadto wierzymy, że turyści z Niemiec zdecydują się jeszcze liczniej odwiedzać Mazury, co wpłynie korzystnie na rozwój lokalnego rynku pracy. Loty w poniedziałki i piątki to dogodne rozwiązanie w kontekście wyjazdów weekendowych.

Poza portem lotniczym Olsztyn-Mazury, Wizz Air oferuje loty z 7 innych lotnisk w Polsce: z Warszawy, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Lublina i Szczecina. W 2017 podróże z Wizz na trasach w polskiej siatce połączeń wybrało 8,1 mln pasażerów, co stanowi wzrost o 17% w porównaniu z 2016. Po ogłoszeniu znaczącego rozwoju, do końca 2018 Wizz Air będzie dysponować 25 samolotami zatrudniając 1000-osobową załogę w bazach w Polsce. Wraz z nowym połączeniem z Olsztyna–Mazur, Wizz Air oferuje obecnie w sumie 165 tras do 30 krajów z ośmiu lotnisk w Polsce (10. urodziny bazy Wizz Air w Poznaniu, 2018-01-31).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra