Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nowa trasa Wizz Air z Wrocławia

Lotnictwo cywilne, 16 stycznia 2018

Linie Wizz Air ogłosiły dzisiaj uruchomienie nowej trasy z międzynarodowego portu lotniczego Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika do Bari we Włoszech. Połączenie zostanie zainaugurowane 31 marca. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i w soboty.

/ Zdjęcie: Wizz Air

Bari jest stolicą Apulii, urokliwego regionu w południowych Włoszech, niezwykle popularnego wśród turystów ceniących słoneczną pogodę, piękno bielonych domów górskich miasteczek i szerokie śródziemnomorskie wybrzeże.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Z ogromną radością dodajemy kolejny atrakcyjny kierunek do naszej wciąż rozwijającej się siatki połączeń z Wrocławia. Niskokosztowa oferta Wizz umożliwia polskim klientom spędzenie relaksujących wakacji w miejscu, gdzie słońce świeci niemal cały rok.

Pierwszy lot Wizz Air z Wrocławia odbył się w 2006, a cztery lata później linie otworzyły bazę w porcie lotniczym Wrocław-Strachowice. W 2017 z wrocławskiej oferty niskokosztowych połączeń Wizz Air skorzystało 475 tys. pasażerów, co stanowi wzrost o 30% w porównaniu do poprzedniego roku.

Podkreślając swoje zaangażowanie na Dolnym Śląsku, Wizz Air ogłosił niedawno umieszczenie drugiego samolotu w bazie na lotnisku we Wrocławiu uruchamiając cztery nowe trasy do Bazylei, Kutaisi, Goteborga i Porto. Wraz z nowym połączeniem do Bari, Wizz Air oferuje obecnie 16 tras z Wrocławia do 12 krajów (Zmiany w ofercie Wizz Air , 2017-11-27, Wizz Air ogłasza rozwój we Wrocławiu , 2017-09-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.