Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa trasa Wizz Air z Wrocławia

Lotnictwo cywilne, 16 stycznia 2018

Linie Wizz Air ogłosiły dzisiaj uruchomienie nowej trasy z międzynarodowego portu lotniczego Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika do Bari we Włoszech. Połączenie zostanie zainaugurowane 31 marca. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i w soboty.

/ Zdjęcie: Wizz Air

Bari jest stolicą Apulii, urokliwego regionu w południowych Włoszech, niezwykle popularnego wśród turystów ceniących słoneczną pogodę, piękno bielonych domów górskich miasteczek i szerokie śródziemnomorskie wybrzeże.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Z ogromną radością dodajemy kolejny atrakcyjny kierunek do naszej wciąż rozwijającej się siatki połączeń z Wrocławia. Niskokosztowa oferta Wizz umożliwia polskim klientom spędzenie relaksujących wakacji w miejscu, gdzie słońce świeci niemal cały rok.

Pierwszy lot Wizz Air z Wrocławia odbył się w 2006, a cztery lata później linie otworzyły bazę w porcie lotniczym Wrocław-Strachowice. W 2017 z wrocławskiej oferty niskokosztowych połączeń Wizz Air skorzystało 475 tys. pasażerów, co stanowi wzrost o 30% w porównaniu do poprzedniego roku.

Podkreślając swoje zaangażowanie na Dolnym Śląsku, Wizz Air ogłosił niedawno umieszczenie drugiego samolotu w bazie na lotnisku we Wrocławiu uruchamiając cztery nowe trasy do Bazylei, Kutaisi, Goteborga i Porto. Wraz z nowym połączeniem do Bari, Wizz Air oferuje obecnie 16 tras z Wrocławia do 12 krajów (Zmiany w ofercie Wizz Air , 2017-11-27, Wizz Air ogłasza rozwój we Wrocławiu , 2017-09-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.