Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz Air zamawia nowe fotele

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 11 kwietnia 2018

Linie Wizz Air ogłosiły podczas targów Aircraft Interiors Expo 2018 podpisanie nowej umowy z GEVEN Company, wyłonioną w wyniku przetargu. Przedmiotem umowy jest zakup nowego modelu fotela Essenza. Będą one stanowić wyposażenie 110 samolotów Airbus A321neo, których dostawy rozpoczną się w styczniu 2019 i potrwają przez kolejne 5 lat.

Fotele Essenza stworzone przez GEVEN charakteryzują się modnym włoskim designem podkreślając estetyczny wygląd wnętrza samolotu Wizz Air / Zdjęcie: Wizz Air

Na podstawie aktualnych cen katalogowych, wartość nowego zamówienia złożonego w GEVEN wynosi około 44 mln euro (ok. 185 mln zł). Jednak z uwagi na rozmiar zamówienia, Wizz Air uzyskał zniżki. Nowe wyposażenie zapewni większy komfort dla wszystkich pasażerów, a także wpłynie pozytywnie na przebieg operacji lotniczych. Lekki fotel zapewnia niższe zużycie paliwa, co przekłada się na mniejsze zanieczyszczenie środowiska i dodatkowo przyczynia się do obniżenia kosztów operacyjnych Wizz (Wizz Air rozpoczyna wzrost operacyjny, 2018-03-13).

Nasza ścisła współpraca z GEVEN trwa już 10 lat i wynika z ciągłej rozbudowy floty Wizz Air. Cieszymy się z podpisania kolejnego zamówienia – tym razem na zakup nowego modelu foteli Essenza do nowych 110 A321neo – mówi Johan Eidhagen, członek zarządu ds. marketingu w Wizz Air.

GEVEN jest dumnym partnerem Wizz Air od wielu lat. Kolejne duże zamówienie na wyposażenie 110 samolotów jest dla nas powodem do zadowolenia i wyrazem zaufania – dodaje Doria De Chiara, manager ds. rozwoju w GEVEN.

Fotele Essenza stworzone przez GEVEN charakteryzują się modnym włoskim designem podkreślając estetyczny wygląd wnętrza samolotu Wizz Air. Nowy model zapewnia zwiększenie przestrzeni na nogi o 25%. Fotele o ergonomicznym kształcie, utrzymane w oryginalnym kobaltowym kolorze Wizz Air zostaną pokryte sztuczną skórą. Używane obecnie przez Wizz Air A321ceo są wyposażone w 230 foteli GEVEN, które są o 2,5 kg cięższe od modelu Essenza.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.