Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz Air rozpoczyna wzrost operacyjny

Lotnictwo cywilne, 13 marca 2018

Wizz Air rozpoczyna dzisiaj największy w historii linii wzrost operacyjny swojej siatki połączeń. W ciągu kolejnych 17 tygodni, 21 samolotów zostanie umieszczonych w europejskich bazach obsługując 700 dodatkowych wylotów tygodniowo i 70 nowych tras. Cztery nowe destynacje – Ateny, Talin, Charków, Wiedeń – zostaną uruchomione do połowy lipca wraz z otwarciem nowej bazy w zachodniej części Europy, w stolicy Austrii. Rozwój Wizz w 2018 stanowi inwestycję wartą ponad 2 mln USD w 11 bazach w Wielkiej Brytanii, Austrii, Polsce, Rumunii, Gruzji, na Ukrainie i na Węgrzech.

/ Ilustracja: Wizz Air

Ponadto Wizz zachęca swoich pasażerów do świętowania razem z fantastyczną załogą na pokładach samolotów Wizz Air, a także używając oznaczenia #WIZZaroundEurope na profilach w mediach społecznościowych. Pasażerowie pierwszych lotów 21 nowych samolotów dodanych do floty będą mieć szansę wygrania voucherów o wartości 1000 euro.

Umieszczeniem nowego, 11. samolotu Airbus A320 w bazie w stolicy Węgier oraz uruchamiając ekscytujące połączenie ze Stavanger w Norwegii, Wizz Air rozpoczyna w tym tygodniu ekspansję 2018 w Budapeszcie. Wizz Air w znacznym stopniu przyczynia się do wzrostu lokalnej gospodarki w regionach, w których działa – ma wpływ na rynek zatrudnienia nie tylko tworząc miejsca pracy w swoich bazach, ale także stymulując rozwój lokalnej branży turystycznej i hotelarskiej. Od marca do lipca 2018 do zespołu WIZZ dołączy 700 specjalistów ponad 15 narodowości.

Owain Jones, Dyrektor Korporacyjny w Wizz Air powiedział: Dziś rozpoczynamy największą fazę ekspansji w historii Wizz Air. Linia pozostaje wierna swojej misji polegającej na tym, aby podróże lotnicze miały możliwie najniższe ceny dostępne dla większej liczby osób niż kiedykolwiek wcześniej, co umożliwia model biznesowy ultraniskokosztowego przewoźnika.

Każdego roku coraz więcej klientów wybiera loty z Wizz Air korzystając z rozbudowanej siatki połączeń liczącej obecnie ponad 600 tras do 145 miejsc w 44 krajach. 70 nowych tras, które zostaną uruchomione w ciągu najbliższych 17 tygodni rozszerzy wybór możliwości podróży, co z kolei korzystnie wpłynie na rozwój relacji biznesowych i gospodarczych pomiędzy miastami, do których latamy – dodał Owain Jones (Druga edycja Wizz Youth Challenge , 2018-03-05, 10. urodziny bazy Wizz Air w Poznaniu, 2018-01-31, 4,6 mln pasażerów w Gdańsku, 2018-01-19, Rekordowy wzrost Wizz Air, 2018-01-18).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra