Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Embraer przedstawia eVTOL

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 09 maja 2018

Embraer X, dział brazylijskiego przedsiębiorstwa, zajmująca się rozwojem nowych projektów, zaprezentował podczas wystawy Uber Elevate 2018, w Los Angeles w Kalifornii, swoją koncepcję pionowzlotu z napędem elektrycznym (eVTOL), przygotowaną dla potrzeb ekosystemu Uber Elevate.

Wizualizacja miejskiej powietrznej taksówki eVTOL / Ilustracja: Embraer

eVTOL to statek powietrzny przeznaczony do transportu pasażerów w środowisku miejskim. Jego głównymi zaletami mają być bezpieczeństwo, komfort podróży, przystępność cenowa i bardzo niski poziom emitowanego hałasu i substancji szkodliwych. Podobne rozwiązania chce wdrożyć Airbus, Bell, Discopter, czy NASA (Umowa Uber z NASA, 2018-05-09, AERO 2018: Inwestujcie w latający spodek, 2018-04-19, Miejska taksówka Bella, 2018-01-09, CityAirbus po testach napędu, 2017-10-05).

Dział Embraer X będzie wprowadzać innowacje i przyspieszać tworzenie nowych przedsiębiorstw [...]. Mobilność w mieście dojrzała do transformacji, a my jesteśmy zdecydowani odgrywać ważną rolę na tym kluczowym rynku – powiedział Paulo Cesar de Souza e Silva, prezes i dyrektor generalny Embraera.

Opracowujemy rozwiązania, które zapewnią transport lotniczy na żądanie w obszarach miejskich w celu poprawy jakości życia milionów ludzi. Nasza współpraca z kluczowymi interesariuszami przyspieszy nadejście tego nowego ekosystemu – dodał Antonio Campello, prezes i dyrektor generalny Embraer X.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.