Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Testy morskie USS Ronald Reagan

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 17 maja 2018

Amerykański atomowy lotniskowiec USS Ronald Reagan przechodzi testy morskie nieopodal wybrzeży Japonii.

USS Ronald Reagan opuszcza Fleet Activities Yokosuka / Zdjęcie: Garrett Zopfi, USN

USS Ronald Reagan (CVN 76), typu Nimitz, opuścił Fleet Activities Yokosuka i rozpoczął serię testów morskich. Próby potrwają tydzień i będą prowadzone nieopodal wybrzeży Japonii.

Celem testów jest ocena stanu technicznego i własności eksploatacyjnych lotniskowca, który w ostatnich miesiącach przechodził przegląd remontowy. W jego trakcie wymieniono lub naprawiono przestarzałe i niesprawne elementy wyposażenia pokładowego, a także usunięto usterki wykryte podczas ostatniej misji bojowej.

W grudniu USS Ronald Reagan powrócił do Yokosuki po zakończeniu misji bojowej (Powrót CSG 5, 2017-12-05). Przez trzy miesiące okręt, który stoi na czele lotniskowcowej grupy bojowej (CSG) nr 5, prowadził działania operacyjne na Oceanie Spokojnym. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.