Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ćwiczenia USN na Pacyfiku

Marynarka wojenna, Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 09 listopada 2017

Trzy amerykańskie lotniskowcowe grupy bojowe przeprowadzą wspólne ćwiczenia na zachodnich wodach Oceanu Spokojnego.

Okręty trzech lotniskowcowych grup bojowych przeprowadzą wspólne ćwiczenia morskie na Pacyfiku / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 3rd Class Anthony J. Rivera, USN

Po raz pierwszy od dekady okręty trzech amerykańskich lotniskowcowych grup bojowych (CSG) przeprowadzą skoordynowane ćwiczenia morskie na Oceanie Spokojnym. W dn. 11-14 listopada ćwiczyć będą jednostki wchodzące w skład CSG 11, 9 i 5, na czele których stoją, odpowiednio, atomowe lotniskowce USS Nimitz (CVN 68), USS Theodore Roosevelt (CVN 71) i USS Ronald Reagan (CVN 76), typu Nimitz (Koncentracja sił USN na Pacyfiku, 2017-10-26).

W ramach rozpoczynających się w sobotę ćwiczeń zespoły lotniskowców US Navy przeprowadzą szereg symulowanych działań bojowych. Scenariusz przedsięwzięcia ma zakładać m.in. realizację zadań związanych z prowadzeniem operacji lotniczych, zapewnieniem obrony powietrznej zgrupowaniu okrętów, obserwację i kontrolę otoczenia morskiego i uzupełnianie zapasów na morzu.

Ćwiczenie posłuży wypracowaniu i udoskonaleniu odpowiednich metod współpracy dużych grup bojowych US Navy na wspólnym akwenie. Będzie też okazją do przećwiczenia symulowanych działań w wymagającym środowisku bojowym. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.