Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

KRI Ardadedali dotarł do Indonezji

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 18 maja 2018

Indonezyjski okręt podwodny KRI Ardadedali dotarł do bazy morskiej w Surabaya.

KRI Ardadedali wchodzi do bazy morskiej w Surabaya / Zdjęcie: MO Indonezji

Okręt podwodny KRI Ardadedali (404), typu Nagapasa, dotarł do bazy marynarki wojennej Indonezji w Surabaya po 20 dniach podróży z Republiki Korei. W najbliższych miesiącach okręt będzie przygotowywany do rozpoczęcia działań operacyjnych. Przedsięwzięcie obejmie m.in. przegląd jednostki po podróży z Półwyspu Koreańskiego oraz kontynuację szkolenia i zgrywania załogi.

KRI Ardadedali odebrano i przyjęto do służby pod koniec kwietnia (KRI Ardadedali w Indonezji, 2018-04-26). Ceremonię zorganizowano w stoczni producenta, południowokoreańskiej Daewoo Shipbuilding and Marine Engineering (DSME), w Okpo-dong.

Marynarka wojenna Indonezji odebrała i przyjęła do służby dwa z trzech okrętów podwodnych typu Nagapasa (typ 209/1400), zamówionych w 2011. Pierwsza jednostka, KRI Nagapasa (403), dotarła do kraju latem ub.r. (KRI Nagapasa w Indonezji, 2017-08-29). Ostatni okręt budowany jest w rodzimej stoczni Pt PAL Indonesia z Surabaya przy wsparciu DSME. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.