Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Oblot A380 dla ANA

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 18 września 2018

Pierwszy samolot szerokokadłubowy Airbus A380 przeznaczony dla All Nippon Airways wystartował do inauguracyjnego lotu 17 września z lotniska Tuluza-Blagnac. Lądowanie miało miejsce w innych zakładach europejskiego koncernu – w Hamburgu.

Pierwszy A380 dla ANA startuje do lotu do Hamburga / Zdjęcie: Airbus

Tam w pierwszym A380 dla narodowego przewoźnika Japonii (nr ser. MSN 262) zostanie zabudowane wyposażenie kabiny pasażerskiej i naniesione malowanie. Samolot trafi do odbiorcy w marcu 2019, a następnie zostanie skierowany do obsługi połączenia Tokio-Honolulu.

ANA zamówiły łącznie 3 A380, napędzane silnikami Rolls-Royce Trent 900. Dwa kolejne samoloty tego typu dołączą do floty japońskiego towarzystw w czerwcu i wrześniu przyszłego roku (Pierwszy A380 dla ANA już zmontowany , 2018-08-30).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.