Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A380 dla ANA już zmontowany

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 30 sierpnia 2018

W zakładach Airbusa w Tuluzie zakończono montaż pierwszego samolotu szerokokadłubowego A380 przeznaczonego dla All Nippon Airways (ANA). W ciągu najbliższych tygodni zostaną tam przeprowadzone różne próby naziemne w ramach przygotowań do jego pierwszego lotu.

Przeznaczony dla ANA pierwszy A380 ma zostać oblatany za kilka tygodni / Zdjęcie: Airbus

Następnie pierwszy A380 dla narodowego przewoźnika Japonii (noszący nr ser. MSN 262) zostanie wysłany do zakładów w Hamburgu w celu zabudowania wyposażenia kabiny pasażerskiej i naniesienia malowania, którego motywem będzie hawajski zielony żółw morski Honu, symbolizujący szczęście i pomyślność.

Dostawę pierwszego A380 dla ANA zaplanowano na marzec 2019. Samolot będzie najpierw obsługiwał trasę Tokio-Honolulu. Dwa kolejne A380, także napędzane silnikami Rolls-Royce Trent 900, dołączą do niego w czerwcu i wrześniu przyszłego roku (Zespoły dla A380 ANA, 2018-03-21).

Do tej pory Airbus dostarczył 229 A380, które są użytkowane przez 14 linii lotniczych na całym świecie (10 lat A380 w Emirates , 2018-08-02, Trasy zmodernizowanych A380 SIA, 2018-01-15, Zmniejszenie produkcji A380, 2017-07-27).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.