Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Cebu Pacific odbierają pierwszego Airbusa A330

Lotnictwo cywilne, 13 czerwca 2013

Dzisiaj w Tuluzie linie lotnicze Cebu Pacific odebrały pierwszego Airbusa A330-300. Przewoźnik wyleasinguje 4 samoloty tego typu.

Pierwszy A330-200 w barwach Cebu Pacific / Zdjęcie: Airbus

Wszystkie A330-200 są leasingowane przez Cebu od przedsiębiorstwa CIT. Niskokosztowa linia zamierza używać ich do obsługi nowych połączeń dalekodystansowych.

Samoloty są przystosowane do przewozu 436 pasażerów w konfiguracji jednoklasowej. Pierwszy A330-200 będzie początkowo eksploatowany na trasach regionalnych. Dopiero w październiku wyruszy w rejs dalekiego zasięgu – z Manili do Dubaju. Do końca br. mają zostać także uruchomione trasy do Europy, Australii i Stanów Zjednoczonych.

Obecnie flota Cebu Pacific składa się z 10 Airbusów A319, 25 A320 (Pierwsze Sharklety na Filipinach, 2013-01-21) i 8 ATR 72-500. Przewoźnik oczekuje na dostawy dalszych 18 A320 i 30 A321 neo (Kolejne zakupy Airbusów, 2011-08-09). Hubem linii jest międzynarodowy port lotniczy Manila-Ninoy Aquino. Siatka połączeń obejmuje 34 destynacje krajowe i 22 zagraniczne.

 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.