Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Egipt zamówił Su-35

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 19 marca 2019

Kommiersant, powołując się na źródła w rosyjskim przemyśle zbrojeniowym, ujawnił, że Egipt zamówił ponad 20 wielozadaniowych myśliwców Su-35. Kontrakt został zawarty pod koniec 2018, a jego wartość – wraz z uzbrojeniem i wyposażeniem pomocniczym – wynosi ok. 2 mld USD.

Su-35 rosyjskich WKS / Zdjęcie: militarynews.ru

Zamówione przez Egipt samoloty dostarczy wytwórnia w Komsomolsku nad Amurem. Dostawy mają rozpocząć się na przełomie 2020 i 2021. Produkcja zamówionych maszyn już się rozpoczęła. Równolegle producent będzie dostarczać Su-35 rosyjskim WKS (Rozbił się egipski MiG-29M, 2018-11-03).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.