Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ćwiczenia japońskich Ospreyów

Lotnictwo wojskowe, 18 lipca 2019

Załogi przemiennopłatów V-22 Osprey japońskich Rikujō Jieitai (wojsk lądowych Japońskich Sił Samoobrony) szkolą się razem z kolegami z Marine Medium Tiltrotor Training Squadron (VMMT) 204 ze składu US Marine Corps. Trening odbywa się w Marine Corps Air Station New River w Karolinie Północnej.

Jeden z japońskich V-22 w locie razem z MV-22 z VMMT-204 / Zdjęcie: USMC

Departament Stanu USA wydał zgodę na sprzedaż Japonii 17 V-22B Block C (w wersji analogicznej do MV-22, używanej przez marines). Japońskie Ospreye mają być używane do zadań specjalnych, a także niesienia pomocy ofiarom klęsk żywiołowych na terenie Kraju Kwitnącej Wiśni. V-22 będą też operować z pokładów wielozadaniowych niszczycieli (śmigłowcowców) typu Izumo (Pierwszy Osprey dla Japonii, 2017-08-27, Nowa klasyfikacja typu Izumo, 2018-12-10).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.