Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zapytania ofertowe na bułgarskie KTO

Wojska lądowe, Strategia i polityka, 07 sierpnia 2019

Jak zakomunikowało 5 sierpnia Ministerstwo Obrony Bułgarii, wysłano zapytania ofertowe w ramach przetargu na nowe kołowe transportery opancerzone. W konkursie bierze udział czterech producentów z Europy.

Jedną konstrukcji z oferowanych Bułgarii jest fiński AMV 8x8 / Zdjęcie: Patria

Według harmonogramu producenci powinni przedstawić swoje oferty do 31 października bieżącego roku. Międzyresortowy zespół dokona ich analizy i oceny do 20 grudnia. Opracowanie zostanie następnie przedstawione ministrowi obrony, Krasimirowi Karaczanowowi, który dokona wyboru zwycięskiej oferty.

Bułgaria poszukuje następcy transporterów BTR-60. Planowany jest zakup 150 pojazdów, w tym 60 w wersjach specjalistycznych i 90 w wersji kołowego bojowego wozu piechoty. Transportery wejdą do uzbrojenia brygady przeznaczonej do prowadzenia operacji ekspedycyjnych. O zwycięstwo w przetargu ubiegają się: ARTEC (konsorcjum KMW i Rheinmetall), Patria, Nexter i General Dynamics (Przetarg na bułgarskie KTO, 2019-07-25).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.